Warto korzystać z bazy produktowej

Warto korzystać z bazy produktowej

Firmy wykorzystujące w codziennej pracy bazy danych powinny bazować na wiarygodnych i sprawdzonych informacjach. A właśnie taka jest baza produktowa firmy, która jest dedykowana nie tylko sieciom handlowym i sklepom, ale też operatorom baz danych i porównywarek cenowych, agencjom badającym rynek oraz twórcom różnorodnych aplikacji internetowych. Czym charakteryzuje się platforma?

Wiarygodne i sprawdzone informacje

Platforma to wiarygodna i sprawdzona baza danych produktowych. Jej wysoka jakość opiera się na tym, iż wszystkie dane na temat danego produktu są pozyskiwane od producentów i właścicieli marek – a to gwarantuje prawdziwe informacje na ich temat. Głównym źródłem pozyskiwania danych są kody EAN, które są wykorzystywane przez producentów do znakowania swoich produktów. Wyszukiwarka kodów służy nie tylko do identyfikacji produktu w bazie, ale też do pozyskania bardziej szczegółowych informacji na jego temat. 

Pobieranie bazy danych

Wyszukiwarka kodów pozwala na zidentyfikowanie i wyszukiwanie danych produktów. A stworzona w ten sposób baza danych produktowych może być pobrana przez klienta. Firma przygotowuje bazę w praktycznym formacie, którą można przekonwertować na inny format lub zaimportować do systemu informatycznego. Dzięki temu jest funkcjonalna i praktyczna.

Zweryfikowanie bazy danych

Platforma posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję – umożliwia zweryfikowanie własnej bazy danych. Weryfikacja ta umożliwia nie tylko sprawdzenie legalności kodu EAN, ale także pozwala na uzupełnienie braków, wyczyszczenie błędów i usunięcie niepotrzebnych duplikatów. 

Platforma to wiarygodna, praktyczna, funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu baza danych produktowych. Warto się nią zainteresować – szczegółowa oferta jest dostępna na stronie internetowej.