Podstawowe informacje o kodach EAN

Podstawowe informacje o kodach EAN

Dokładna i szczegółowa baza produktowa to podstawowe narzędzie wielu podmiotów gospodarczych – od tych zajmujących się handlem, poprzez twórców i operatorów baz danych, aż po agencje przeprowadzające badania rynku. Takie firmy nie mogą sobie pozwolić na chaotyczne bazy danych, nieaktualne informacje o produktach, zdublowane dane, błędny lub braki. Warunkiem ich pracy jest wiarygodna i szczegółowa baza danych produktowych.

Twórcą takiej bazy jest firma, której produktem jest platforma gromadząca i udostępniająca prawdziwe i sprawdzone dane produktowe

Czym jest wyszukiwarka kodów?

Platforma to baza danych produktowych, która charakteryzuje się wysoką jakością i wiarygodnością. Głównym wyznacznikiem tej bazy jest to, iż wszystkie informacje produktowe pochodzą od producentów bądź właścicieli marek, którzy do znakowania swoich produktów wykorzystują kody EAN.

Kody te są podstawowym identyfikatorem produktu, a działająca z ich wykorzystaniem wyszukiwarka kodów pozwala zidentyfikować produkt i poznać bardziej szczegółowe dane na jego temat (na przykład to, czy kod EAN jest legalny). Dzięki temu można nie tylko pozyskać informacje o konkretnych produktach, ale też uzupełnić braki, wyczyścić błędy i usunąć duplikaty w swojej bazie danych.

Gdzie sprawdzić dane produktowe?

Platforma online to bardzo uniwersalne narzędzie, które jest przeznaczone dla wielu przedsiębiorstw z różnorodnych branż. Z zasobów bazy danych produktowych mogą skorzystać sieci handlowe, sklepy (zarówno stacjonarne, jak i internetowe), właściciele porównywarek cenowych, twórcy aplikacji internetowych, administratorzy bazy danych czy agencje badania rynku.

W każdej z tej branż podstawą jest właśnie wiarygodna baza danych produktowych. Baza danych produktowych to przydatne i bardzo praktyczne narzędzie. Warta polecenia jest platforma dostęna online. Sprawdź: https://www.eprodukty.gs1.pl/