Jakie są zalety wyszukiwarki kodów?

Jakie są zalety wyszukiwarki kodów?

Każda firma wykorzystująca w swojej pracy bazy produktowe powinna korzystać z wiarygodnego, sprawdzonego i charakteryzującego się wysoką jakością źródła. Tylko taka baza produktowa zapewni wiarygodne dane, które w znaczący sposób ułatwią pracę. Jedną z takich baz jest platforma internetowa. Jakie są jej zalety?

Po pierwsze – wiarygodność

Jedną z podstawowych zalet platformy jest jej wysoka wiarygodność. Dlaczego tak się dzieje? Otóż platforma stworzona przez firmę bazuje na informacjach pochodzących od właścicieli marek i producentów, co zapewnia sprawdzone i zgodne z rzeczywistością informacje. Dzięki temu można nie tylko uzupełnić informacje w bazie, ale także wyczyścić błędy i usunąć duplikaty.

Po drugie – różne możliwości wyszukiwania

Innym plusem platformy jest jej uniwersalność. Na czym ona polega? Użytkownicy platformy mogą zastosować wyszukiwanie produktów po wielu atrybutach. Jednym z nich jest wyszukiwarka kodów, która wykorzystuje kody EAN. Takie kody są wykorzystywane do znakowania produktów, a dzięki temu można nie tylko zidentyfikować dany produkt w bazie, ale także pozyskać bardziej szczegółowe dane na jego temat. To jednak nie wszystko. Platforma umożliwia wyszukiwanie konkretnych produktów po wielu atrybutach, a kody EAN są jednym z nich. 

Po trzecie – dodatkowe funkcje

Platforma oprócz wiarygodności i możliwości wyszukiwania po wielu atrybutach – oferuje swoim klientom wiele dodatkowych funkcji. Wśród nich warto wymienić: możliwość sprawdzenia legalności kodu EAN, obejrzenie karty produktowej danego artykułu, sprawdzenie innych produktów konkretnego producenta, dostęp do komercyjnego katalogu czy pobranie bazy produktowej w funkcjonalnym formacje. Dodatkowo można zweryfikować swoją bazę danych, co uczyni ją aktualną i funkcjonalną.

Platforma to wiarygodna baza danych produktowych, która sprawdzi się w wielu branżach. Szczegółowa oferta jest dostępna na stronie internetowej.