Atrakcyjne benefity dla pracowników

Atrakcyjne benefity dla pracowników

Pozapłacowe benefity dla pracowników wprowadza coraz więcej polskich firm. Mogą one obecnie przyjmować bardzo różne formy, w tym także aplikacji mobilnej. Są one bardzo wygodnym i nieszablonowym rozwiązaniem, z który płyną naprawdę duże korzyści dla pracownika.

Benefit dla pracowników – jak dostosować je do oczekiwań?

Aplikacje mobilne są przygotowywane na potrzeby każdej firmy. Są więc bardzo praktyczne.  Zawierają funkcje, które funkcje, które nie tylko służą do komunikowania się z managerami, ale też takie, których celem jest pobudzenie wydajności pracowników. Analiza danych odnoszących się efektywności pracownika odbywa się w czasie rzeczywistym. Apka powiadamia pracownika zarówno o tym, że wykonał normę, jak i o spadku jego wydajności. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Umożliwia zbieranie punktów, które później zostaną zamienione na benefity dla pracowników.

Jaki benefit dla pracowników zawiera aplikacja?

Aplikacja zawiera bardzo różne dodatki dla pracowników. Dzięki temu każdy może wybrać te, które przynoszą najwięcej korzyści dla pracownika. W apce znajdują się między innymi benefity dla pracowników, które wspierają rozwój zawodowy. Zebrane punkty mogą zostać wymienione na szkolenia czy kurs języka angielskiego. Szkolenia zawodowe cieszą się dużą popularnością. Dzięki nim rozwój zawodowy jest o wiele łatwiejszy. Aplikacja, której celem jest pobudzenie wydajności została stworzona z myślą o pracownikach fizycznych. Daje ogromne korzyści dla pracownika, ale także dla pracodawcy.