System do motywowania pracowników

System do motywowania pracowników

Świadczenia pozapłacowe, czyli benefity dla pracowników oferuje coraz więcej firm. Są wśród nich nie tylko wielkie korporacje, ale także małe i średnie przedsiębiorstwa. Dzisiaj benefity dla pracowników przyjmują bardzo różne formy. Jedną z nich jest aplikacja mobilna.

Jakie dodatki dla pracowników oferuje aplikacja?

Aplikacja umożliwia bardzo wygodne korzystanie z benefitów. Wystarczy się do niej codziennie zalogować, aby za pracę ponad normę otrzymywać punkty. Aplikacja została napisana tak, aby każdy pracownik wiedział, że wykonał normę. Aplikacja informuje również o spadku wydajności.

Zadaniem aplikacji jest więc pobudzenie wydajności. Im pracownik bardziej angażuje się w wykonywanie obowiązków, tym więcej punków może uzbierać. Benefity dla pracowników są bardzo różne. Dzięki aplikacji każdy pracownik może wybrać te, które są dla niego najkorzystniejsze.

Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Pobudzenie wydajności to najważniejsza rola aplikacji. Dodatki dla pracowników są bardzo różne. Do tych, które wybiera wielu pracowników zalicza się te, które wspierają rozwój zawodowy. Pracownicy chętnie wymieniają zebrane punkty na szkolenia zawodowo. Apka zawiera nie tylko dodatki dla pracowników, które przychodzą z pomocą osobom stawiającym na rozwój zawodowy. Szczególnie cenionym, przynoszącym ogromne korzyści dla pracownika jest bezpłatna opieka medyczna. Oczywiście oferowanych benefitów jest znacznie więcej. Przynoszą one korzyści dla pracownika oraz dla pracodawcy.