Sposoby wykonywania nadruków na odzieży i gadżetach

Sposoby wykonywania nadruków na odzieży i gadżetach

Nadruki na odzieży oraz nadruki na gadżetach to usługa, która cieszy się bardzo dużą popularnością. Na wykonywanie nadruków bardzo często decydują się różnej wielkości firmy. Odzież czy kubek z nadrukiem może być bowiem formą promocji firmy. Różne techniki wykonywania nadruków sprawiają, że nadruki na odzieży czy gadżetach mogą zostać wykonane także dla indywidualnych klientów.

Nadruki na ubraniach – jakie techniki są stosowane?

Nadruki na odzieży mogą być wykonane metodą sitodruku. Metodą tą można wykonać nadruki na koszulkach. Metodą sitodruku można wykonać także nadruki na gadżetach. Sitodruk świetnie sprawdzi się do wykonania nadruków na przykład na torbach. Sitodruk to technika, która najlepiej sprawdza się przy dużych nakładach. Nadruki na koszulkach kosztują wtedy naprawdę niewiele. Nadruki na koszulkach mogą zostać wykonane także przy wykorzystaniu folii Flex. Umożliwia ona wykonanie nadruków o bardzo ciekawych efektach. Folia Flex pozwala wykonać także atrakcyjne nadruki na gadżetach.

Czy nadruki są trwałe?

Efekty, które zapewniają techniki wykorzystywane do wykonywania nadruków na odzieży lub gadżetach są naprawdę wyjątkowo dobre. Istotne jest to, że nadruki są bardzo trwałe. Odzież z nadrukami może być wielokrotnie prana, a nadruk wciąż zachowa żywe i wyraziste kolory. Także kubek z nadrukiem można być bez obawy, że po drugim czy trzecim myciu zniknie. Nadruki mogą być przy tym wykonywane nie tylko na T-shirtach, torbach czy kubkach. Można je umieszczać także na polarach, bluzach, szklankach, talerzach, torbach.