Sposób na przesyłki do Irlandii

Sposób na przesyłki do Irlandii

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej mnóstwo Polaków zdecydowało się na wyjazd do Irlandii. Rodzina, która pozostała w kraju często decyduje się na wysłanie paczki, w której mogą znaleźć się różne rodzaje produktów. Dobrym rozwiązaniem gwarantującym szybką dostawę jest kurier do Irlandii.

Ile kosztują paczki do Irlandii?

Wiele osób zastanawia się nad tym ile kosztuje kurier do Irlandii. Trudno na takie pytanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Okazuje się bowiem, że ostateczny koszt paczki do Irlandii uzależniony jest od szeregu czynników. Tym, który istotnie wpływa na to, ile kosztuje paczka do Irlandii jest wielkość przesyłki.

Aby dowiedzieć się, ile będzie kosztował kurier, wystarczy wybrać firmę, z której usług chcemy skorzystać, a następnie zapoznać się z oferowanym cennikiem. Co ważne, stawiając na paczki do Irlandii, można być pewnym, że przesyłka dotrze do odbiorcy naprawdę bardzo szybko. Na ogół jest to czas maksymalnie dwóch dni.

Czego nie może zawierać przesyłka do Irlandii?

Eksport do Irlandii ograniczony jest obowiązującymi przepisami. Kurier do Irlandii również im podlega. Przesyłka do Irlandii nie może zawierać między innymi pieniędzy i kamieni szlachetnych. Niedopuszczalne jest umieszczanie w niej broni, materiałów wybuchowych, a także amunicji. Zakazany jest także przewóz środków o działaniu odurzającym. Zarówno eksport do Irlandii, jak i import z Irlandii mogą odbywać się z pomocą kuriera. To opcja najszybsza. Stawiając na paczki do Irlandii i paczki z Irlandii, można być pewnym, że dotrą one pod wskazany adres naprawdę bardzo szybko.