Łatwo przygotuj szkolenia

Łatwo przygotuj szkolenia

Kiedy firma rośnie, odpowiednie przekazywanie wiedzy w jej wnętrzu staje się dość poważnym wyzwaniem. Nie chodzi tylko o nowe kwestie, takie jak na przykład wdrożenia RODO, ale także o nowe sposoby działania samej organizacji. Najskuteczniejszym sposobem na poszerzanie wiedzy w przedsiębiorstwie są szkolenia internetowe.

Wykorzystaj gotową platformę

Takie szkolenia można przygotowywać we własnym zakresie, ale zazwyczaj lepiej sprawdza się gotowa platforma do nauczania, która w dodatku posiada już szkolenia dla pracowników przygotowane według typowych schematów zapotrzebowania zgłaszanych przez firmy. Wszystkie nowe przepisy prawa, które muszą być wdrożone w jednej firmie, muszą być wdrożone też w innych podobnych przedsiębiorstwach, więc nie ma sensu dla każdej z nich tworzyć szkolenia od zera.

Platforma skrojona na miarę

Często szkolenia dla firm muszą mieć charakter całkowicie indywidualny, niekiedy nawet bezpośrednio przygotowany dla jednego pracownika czy jednego stanowiska pracy. W takich przypadkach platforma e learningowa umożliwia przedsiębiorcom przygotowywanie samodzielnie szkoleń w oparciu o specjalny kreator. Jest to bardzo proste narzędzie, którego opanowanie nie wymaga dodatkowej nauki, a jego możliwości są w zupełności wystarczające, by stworzyć za jego pomocą naprawdę profesjonalne szkolenia.

Ankiety i testowanie

Wszystkie szkolenia muszą oferować także odpowiedni feedback. Chodzi o to, aby było wiadomo, czy pracownicy szkolenia przyswajają, a także by mogli wyrazić na ich temat uwagi. Zawsze jest miejsce na poprawę, więc takie opinie są naprawdę bardzo wartościowe.