Kody rabatowe - skąd je wziąć?

Kody rabatowe – skąd je wziąć?

Zalando kod rabatowy to wielki obiekt jeszcze większego pożądania. Dlaczego? Ponieważ pozwala nam na znacznie tańsze zakupy w jednym z naszych ulubionych sklepów z odzieżą. Pytanie tylko, skąd takie kody wziąć, bo przecież sami ich sobie stworzyć nie możemy. Jest kilka sposobów na to, by kody zniżkowe do nas trafiały.

Wyprzedaże i promocje w sklepie

W Zalando często pojawia się szybka promocja, w czasie której kody rabatowe zamieszczane są po prostu na stronie głównej sklepu. Wystarczy taki kod sobie skopiować i wpisać go potem na koniec zakupów, by uzyskać oczekiwany efekt. Sęk w tym, że takich promocji jest raczej niewiele.

Oferty dla stałych klientów

Zalando posiada swoją specjalną aplikację, w której regularnie umieszcza kody promocyjne dla swoich stałych klientów. Jest to zazwyczaj najlepsza opcja dla wszystkich osób, które szukają ograniczonych ofert na najlepszych warunkach. Kody rabatowe rozpowszechniane przez aplikację trafiają do nas najszybciej i zazwyczaj oferują też najlepsze warunki zakupów.

Dobrą opcja jest też newsletter. Jest to opcja trochę już przestarzała, ale cały czas jeszcze kupony promocyjne są wysyłane bezpośrednio na adres e mail zarejestrowanego klienta. Zaletą takich kodów jest to, że zazwyczaj są specjalnie skrojone dla danego odbiorcy.

Specjalne strony z kodami

Czasami dobry kod rabatowy może nas ominąć. Co wtedy? Warto jest śledzić specjalne strony, które informują jakie rabaty i promocje są aktualne. Taka strona poinformuje nas, jeśli pojawi się jakaś promocja, chociaż nie będzie miała żadnych ofert spersonalizowanych. Są tam tylko kody dla wszystkich.