Fotelik samochodowy dla dziecka

Fotelik samochodowy dla dziecka

Wybór fotelika samochodowego dla malucha to poważna decyzja. Chodzi tu nie tylko o estetykę czy wygodę dziecka i rodziców, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo. 

Jak wybrać fotelik samochodowy?

Foteliki samochodowe dla dzieci mają za zadanie nie tylko ułatwić podróż z maluchem, ale przede wszystkim chronić dziecko w razie wypadku. Aby było to możliwe nie wystarczy kupić fotelik w pierwszym lepszym sklepie. Foteliki samochodowe spełniają swoją funkcję wtedy, kiedy są dobrze dobrane zarówno do wzrostu i wagi dziecka, a także do samochodu, w którym będą używane. Bezpieczne foteliki samochodowe musza być dobrej jakości i posiadać niezbędne atesty.

Zanim zdecydujemy się na konkretny model warto go przymierzyć, aby mieć pewność, że da się łatwo i stabilnie zamontować w naszym samochodzie, a dziecku będzie w nim wygodnie. Do wyboru mamy foteliki mocowane przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Jeśli tylko jest to możliwe, lepiej wybierać tę drugą wersję.

Profesjonalny sklep z fotelikami dla dziecka

W wielu sklepach z akcesoriami dziecięcymi można kupić foteliki samochodowe. Ceny są zróżnicowane, jednak nie chodzi tylko o to, by kupić tanio. Liczy się przede wszystkim solidność i bezpieczeństwo, ponieważ od tego może zależeć zdrowie, a nawet życie dziecka. Dobrym pomysłem jest zakup w sklepie, który sprzedaje tylko foteliki dla dziecka. Ekspercki sklep z fotelikami samochodowymi, działa od 2007 roku. W swojej ofercie ma najróżniejsze foteliki samochodowe. Sklep zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale przede wszystkim profesjonalnym doradzaniem przy wyborze najlepszego fotelika. Sprawdź: https://www.tylem.pl/pl/